H2.4-R-SR2-IN(16)
HiroseHirose
H2.4-R-SR2-IN(16) Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: H2.4-R-SR2-IN(16)
Valmistaja / merkki: Hirose
Tuotteen Kuvaus CONN 2.4MM RCPT 42.5OHM COMPRESS
lomakkeissa: 1.H2.4-R-SR2-IN(16).pdf2.H2.4-R-SR2-IN(16).pdf3.H2.4-R-SR2-IN(16).pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
  • Viesti
H2.4-R-SR2-IN(16): n tekniset tiedot
Osa numero H2.4-R-SR2-IN(16) Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN 2.4MM RCPT 42.5OHM COMPRESS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Suojuksen irrotus Screw Sarja H2.4
Pakkaus Bulk Muut nimet H125478
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Porttien lukumäärä 1
Asennustyyppi Surface Mount Asennus Ominaisuus Flange
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) liitäntäsykleillä 500
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant insertion Loss -
Tulosuoja - sisältää -
impedanssi 42.5 Ohm Asuminen Color Silver
Taajuus - Max 50GHz ominaisuudet Mounting Hardware
kiinnitys tyyppi Threaded Dielectric Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Yksityiskohtainen kuvaus 2.4mm (APC-2.4, OS-50) Connector Receptacle, Female Socket 42.5 Ohm Surface Mount Compression Yhteydenotto Termination Compression
Liitintyyppi Receptacle, Female Socket liitin Style 2.4mm (APC-2.4, OS-50)
Keskitulppa Gold Keskusmateriaali Beryllium Copper
kaapeli Group - Body Material Stainless Steel
Kehon viimeistely -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
332118
valmistajat: Amphenol Connex (Amphenol RF)
Kuvaus: CONN 4.1/9.5 PLUG R/A 50OHM PUSH