A20H1608SSLP
HoffmannHoffmann
A20H1608SSLP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: A20H1608SSLP
Valmistaja / merkki: Hoffmann
Tuotteen Kuvaus JUNCTION BOX S STEEL 20"L X 16"W
lomakkeissa: A20H1608SSLP.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 78 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 78 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
  • Viesti
A20H1608SSLP: n tekniset tiedot
Osa numero A20H1608SSLP Valmistaja Hoffmann
Kuvaus JUNCTION BOX S STEEL 20"L X 16"W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 78 pcs Tietolomake A20H1608SSLP.pdf
Paino 34 lbs (15.4kg) Paksuus 14 Gauge
Koko / Dimension 20.000" L x 15.984" W (508.00mm x 406.00mm) Toimitustiedot Shipped from Digi-Key
Sarja - Arvioinnit IP66, NEMA 3,3R,4,4X,12,13, UL-508A
Muut nimet 1441-1138
29020
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - materiaali Metal, Stainless Steel
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 7.992" (203.00mm)
ominaisuudet Sealing Gasket, Wall Mount Yksityiskohtainen kuvaus Junction Box Metal, Stainless Steel Natural Cover Included 20.000" L x 15.984" W (508.00mm x 406.00mm) X 7.992" (203.00mm)
Design Cover Included container Tyyppi Junction Box
Väri Natural Area (P x L) 320 in² (2065 cm²)