A30N24MP
HoffmannHoffmann
A30N24MP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: A30N24MP
Valmistaja / merkki: Hoffmann
Tuotteen Kuvaus PANEL N1 26.00X22.50
lomakkeissa: A30N24MP.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 853 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 853 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
A30N24MP: n tekniset tiedot
Osa numero A30N24MP Valmistaja Hoffmann
Kuvaus PANEL N1 26.00X22.50 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 853 pcs Tietolomake A30N24MP.pdf
Tyyppi Panel Koko / Dimension 26.000" L x 22.500" W (660.40mm x 571.50mm)
Sarja - Muut nimet 1441-1170
86250
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) materiaali Metal, Steel
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant For Use With / Oheistuotteet Enclosures
ominaisuudet Mounting Hardware Yksityiskohtainen kuvaus Metal, Steel Panel 26.000" L x 22.500" W (660.40mm x 571.50mm) White
Väri White
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
A30LLPS
A30LLPS
valmistajat: Apex Tool Group
Kuvaus: SYRINGE AIR OPERATED 30CC 10PC
Varastossa: 7081 pcs
ladata:
RFQ
A30NZ-2MM-TGA
A30NZ-2MM-TGA
valmistajat: Omron Automation & Safety
Kuvaus: CONFIG SW BODY SELECTOR ILLUM
Varastossa: 6360 pcs
ladata: A30NZ-2MM-TGA.pdf
RFQ
A30BN/6
A30BN/6
valmistajat: Laird Technologies - Antennas
Kuvaus: RF ANT 30MHZ WHIP STR BN CONN
ladata: A30BN/6.pdf
A30NZ-2MM-TRA
A30NZ-2MM-TRA
ladata: A30NZ-2MM-TRA.pdf
A30NZ-2MM-TWA
A30NZ-2MM-TWA
ladata: A30NZ-2MM-TWA.pdf
A30BN
A30BN
ladata: A30BN.pdf
A30NZ-2MM-01BA
A30NZ-2MM-01BA
Kuvaus: CONFIG SW BODY KEYLOCK NON-ILLUM
ladata: A30NZ-2MM-01BA.pdf
A30NZ-2MM-NBA
A30NZ-2MM-NBA
Kuvaus: CONFIG SW BODY SELECTR NON-ILLUM
ladata: A30NZ-2MM-NBA.pdf
A30N-5
A30N-5
valmistajat: XP Power
Kuvaus: DC DC CONVERTER -3000V 1W
Varastossa: 623 pcs
ladata: A30N-5.pdf
A30LL
A30LL
valmistajat: Apex Tool Group
ladata:
A30NZ-2ML-01BA
A30NZ-2ML-01BA
ladata: A30NZ-2ML-01BA.pdf
A30H24BLP
A30H24BLP
valmistajat: Hoffmann
Kuvaus: JUNCTION BOX STEEL 30"L X 24"W
Varastossa: 136 pcs
ladata: A30H24BLP.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna