ASE10X10X4
HoffmannHoffmann
ASE10X10X4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASE10X10X4
Valmistaja / merkki: Hoffmann
Tuotteen Kuvaus JUNCTION BOX STEEL 10"L X 10"W
lomakkeissa: ASE10X10X4.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
ASE10X10X4: n tekniset tiedot
Osa numero ASE10X10X4 Valmistaja Hoffmann
Kuvaus JUNCTION BOX STEEL 10"L X 10"W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2940 pcs Tietolomake ASE10X10X4.pdf
Paino 6.5 lbs (2.9kg) Paksuus -
Koko / Dimension 10.000" L x 10.000" W (254.00mm x 254.00mm) Toimitustiedot Shipped from Digi-Key
Sarja - Arvioinnit IP30, NEMA 1, UL-50, 50E
Muut nimet 1441-1343
43070
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - materiaali Metal, Steel
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 4.016" (102.00mm)
ominaisuudet Knockouts, Wall Mount Yksityiskohtainen kuvaus Junction Box Metal, Steel Gray Cover Included 10.000" L x 10.000" W (254.00mm x 254.00mm) X 4.016" (102.00mm)
Design Cover Included container Tyyppi Junction Box
Väri Gray Area (P x L) 100 in² (645 cm²)