AP8M122-R
IDECIDEC
AP8M122-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: AP8M122-R
Valmistaja / merkki: IDEC
Tuotteen Kuvaus LED PANEL INDICATOR RED 24V IP40
lomakkeissa: AP8M122-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
AP8M122-R: n tekniset tiedot
Osa numero AP8M122-R Valmistaja IDEC
Kuvaus LED PANEL INDICATOR RED 24V IP40 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7452 pcs Tietolomake AP8M122-R.pdf
Aallonpituus - Peak - Jännite 24V
Katselukulma - Tyyppi LED
päättyminen Style Solder Lug Sarja AP8
Arvioinnit AC/DC Panel Cutout -muoto Round
Paneeli Leikkaus Mitat 0.32" (8.10mm) Muut nimet 1885-1244
Millicandela Rating - Objektiivin läpinäkyvyys -
Lens Style / Koko Round with Flat Top, 8.00mm linssin väri -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lampun väri Red
Tulosuoja IP40 ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus LED Panel Indicator Red 24V Round with Flat Top, 8.00mm Solder Lug nykyinen -