ASLD221120DNUG
IDECIDEC
IDEC
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASLD221120DNUG
Valmistaja / merkki: IDEC
Tuotteen Kuvaus 30MM SS IL 2POS 12V 2NO GRN
lomakkeissa:
  • Viesti
ASLD221120DNUG: n tekniset tiedot
Osa numero ASLD221120DNUG Valmistaja IDEC
Kuvaus 30MM SS IL 2POS 12V 2NO GRN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva