ASLD312240DNUS
Tuote-esittely
Osa numero: ASLD312240DNUS
Valmistaja / merkki: IDEC
Tuotteen Kuvaus 30MM SS 3POS SRR 24V 4NO BLU
lomakkeissa:
  • Viesti
ASLD312240DNUS: n tekniset tiedot
Osa numero ASLD312240DNUS Valmistaja IDEC
Kuvaus 30MM SS 3POS SRR 24V 4NO BLU Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva