ASLD32240DNUY
Tuote-esittely
Osa numero: ASLD32240DNUY
Valmistaja / merkki: IDEC
Tuotteen Kuvaus 30MM SS 3POS MT 24V 4NO YEL
lomakkeissa:
  • Viesti
ASLD32240DNUY: n tekniset tiedot
Osa numero ASLD32240DNUY Valmistaja IDEC
Kuvaus 30MM SS 3POS MT 24V 4NO YEL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva