ASLD331120DNUA
Tuote-esittely
Osa numero: ASLD331120DNUA
Valmistaja / merkki: IDEC
Tuotteen Kuvaus 30MM SS 3POS S2W 12V 2NO AMB
lomakkeissa:
  • Viesti
ASLD331120DNUA: n tekniset tiedot
Osa numero ASLD331120DNUA Valmistaja IDEC
Kuvaus 30MM SS 3POS S2W 12V 2NO AMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva