PS5R-VG24
IDECIDEC
PS5R-VG24 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PS5R-VG24
Valmistaja / merkki: IDEC
Tuotteen Kuvaus POWER SUPPLY 240W 24VDC DIN
lomakkeissa: PS5R-VG24.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 603 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 603 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
PS5R-VG24: n tekniset tiedot
Osa numero PS5R-VG24 Valmistaja IDEC
Kuvaus POWER SUPPLY 240W 24VDC DIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 603 pcs Tietolomake PS5R-VG24.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - Input 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.92" L x 2.36" W x 4.92" H (125.0mm x 60.0mm x 125.0mm)
Sarja PS5R-V Virta (wattia) 240W
Muut nimet 1885-1376 Käyttölämpötila -25°C ~ 65°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi DIN Rail
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Vaadittu vähimmäiskuormitus -
tehokkuus 90% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC, 100 ~ 370 VDC Input
Nykyinen - Output (Max) 10A Hyväksynnät CE, cULus, TUV