RH2B-UTAC24V
IDECIDEC
RH2B-UTAC24V Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RH2B-UTAC24V
Valmistaja / merkki: IDEC
Tuotteen Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
lomakkeissa: RH2B-UTAC24V.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
RH2B-UTAC24V: n tekniset tiedot
Osa numero RH2B-UTAC24V Valmistaja IDEC
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8297 pcs Tietolomake RH2B-UTAC24V.pdf
Turn On Jännite (max) 19.2 VAC Sammuta Voltage (Min) 7.2 VAC
päättyminen Style Quick Connect - 0.187" (4.7mm) kytkentäjännite 240VAC, 30VDC - Max
Sarja RH Release Time 20ms
Relay Type General Purpose Pakkaus Bulk
Muut nimet 1885-1594 Käyttölämpötila -25°C ~ 70°C
Toiminta-aika 20ms Asennustyyppi Chassis Mount
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Chassis Mount Ota Arvostelu (Current) 10A
Yhteydenotto Material Silver Cadmium Oxide (AgCdO) Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C)
Coil Voltage 24VAC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 153 Ohms Coil Virta -
Coil Current 50.0mA