6116LA55DB
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
6116LA55DB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 6116LA55DB
Valmistaja / merkki: IDT (Integrated Device Technology)
Tuotteen Kuvaus IC SRAM 16K PARALLEL 24CDIP
lomakkeissa: 6116LA55DB.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
300 pcs
  • Viesti
6116LA55DB: n tekniset tiedot
Osa numero 6116LA55DB Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 16K PARALLEL 24CDIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 8049 pcs Tietolomake 6116LA55DB.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 55ns Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
teknologia SRAM - Asynchronous Toimittaja Device Package 24-CDIP
Sarja - Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 24-CDIP (0.600", 15.24mm) Muut nimet IDT6116LA55DB
IDT6116LA55DB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TA) Asennustyyppi Through Hole