71024S12TYGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71024S12TYGI Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 71024S12TYGI
Valmistaja / merkki: IDT (Integrated Device Technology)
Tuotteen Kuvaus IC SRAM 1M PARALLEL 32SOJ
lomakkeissa: 71024S12TYGI.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
345 pcs
  • Viesti
71024S12TYGI: n tekniset tiedot
Osa numero 71024S12TYGI Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 1M PARALLEL 32SOJ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 53025 pcs Tietolomake 71024S12TYGI.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 12ns Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
teknologia SRAM - Asynchronous Toimittaja Device Package 32-SOJ
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 32-BSOJ (0.300", 7.62mm Width) Muut nimet IDT71024S12TYGI
IDT71024S12TYGI-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) muistin tyyppi Volatile
muistin koko 1Mb (128K x 8) Muistipiiri Parallel
Muistimuoto SRAM Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Access Time 12ns
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
71022
valmistajat: Wiha
Kuvaus: BIT SLOTTED 1MM X 5.5MM 0.98"
Varastossa: 2752 pcs
ladata: 71022.pdf
RFQ
71024S12YGI
71024S12YGI
valmistajat: IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus: IC SRAM 1M PARALLEL 32SOJ
Varastossa: 47924 pcs
ladata: 71024S12YGI.pdf
RFQ
71023
valmistajat: Wiha
Kuvaus: BIT SLOTTED 1.2MM X 6.5MM 0.98"