7130LA55PDGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
7130LA55PDGI Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 7130LA55PDGI
Valmistaja / merkki: IDT (Integrated Device Technology)
Tuotteen Kuvaus IC SRAM 8K PARALLEL 48DIP
lomakkeissa: 7130LA55PDGI.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
105 pcs
  • Viesti
7130LA55PDGI: n tekniset tiedot
Osa numero 7130LA55PDGI Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 8K PARALLEL 48DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17196 pcs Tietolomake 7130LA55PDGI.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 55ns Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
teknologia SRAM - Dual Port, Asynchronous Toimittaja Device Package 48-PDIP
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 48-DIP (0.600", 15.24mm) Muut nimet IDT7130LA55PDGI
IDT7130LA55PDGI-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Asennustyyppi Through Hole