831724AKILF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
831724AKILF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 831724AKILF
Valmistaja / merkki: IDT (Integrated Device Technology)
Tuotteen Kuvaus IC MUX/BUFFER 2:4 HCSL 32VFQFN
lomakkeissa: 831724AKILF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
490 pcs
980 pcs
1470 pcs
  • Viesti
831724AKILF: n tekniset tiedot
Osa numero 831724AKILF Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC MUX/BUFFER 2:4 HCSL 32VFQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7642 pcs Tietolomake 831724AKILF.pdf
Jännite - Supply 3 V ~ 3.6 V Tyyppi Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer
Toimittaja Device Package 32-VFQFPN (5x5) Sarja -
Ratio - Input: Tuotos 2:4 Pakkaus Tray
Pakkaus / Case 32-VFQFN Exposed Pad ulostulo HCSL
Muut nimet 800-3151 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
panos HCSL, LVDS, LVPECL Taajuus - Max 350MHz
Differential - Input: Tuotos Yes/Yes Yksityiskohtainen kuvaus Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 2:4 350MHz 32-VFQFN Exposed Pad
Liittyvät tuotteet
83172C
83172C
valmistajat: Murata Power Solutions
Kuvaus: FIXED IND 1.7UH 1.55A 73 MOHM