ICS345RPT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ICS345RPT
Valmistaja / merkki: IDT (Integrated Device Technology)
Tuotteen Kuvaus IC VERSACLOCK SYNTHESIZER 20QSOP
lomakkeissa: ICS345RPT.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
ICS345RPT: n tekniset tiedot
Osa numero ICS345RPT Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC VERSACLOCK SYNTHESIZER 20QSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2738 pcs Tietolomake ICS345RPT.pdf
Jännite - Supply 3.15 V ~ 3.45 V Tyyppi Clock/Frequency Synthesizer
Toimittaja Device Package 20-QSOP Sarja VersaClock®
Ratio - Input: Tuotos 1:9 Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
ulostulo LVCMOS Muut nimet 345RPT
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant panos Clock, Crystal
Taajuus - Max 200MHz Jakaja / Kerroin No/Yes