LBA120LSTR
IXYS Integrated Circuits DivisionIXYS Integrated Circuits Division
LBA120LSTR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LBA120LSTR
Valmistaja / merkki: IXYS Integrated Circuits Division
Tuotteen Kuvaus RELAY SPST-NO/NC 150MA 0-250V
lomakkeissa: LBA120LSTR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
LBA120LSTR: n tekniset tiedot
Osa numero LBA120LSTR Valmistaja IXYS Integrated Circuits Division
Kuvaus RELAY SPST-NO/NC 150MA 0-250V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 28864 pcs Tietolomake LBA120LSTR.pdf
Jännite - Load 0V ~ 250V Jännite - Input 1.2VDC
päättyminen Style Gull Wing Toimittaja Device Package 8-SMD
Sarja LBA, OptoMOS® Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SMD (0.300", 7.62mm) lähtö Tyyppi AC, DC
Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 25 Ohms Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Tyhjäkäyntivirran 150mA
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Solid State Relay SPST-NO + SPST-NC (1 Form A and B) 8-SMD (0.300", 7.62mm)
Piiri SPST-NO + SPST-NC (1 Form A and B)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LBA120PTR
LBA120PTR
valmistajat: IXYS Integrated Circuits Division
Kuvaus: RELAY SPST-NO/NC 170MA 0-250V
Varastossa: 31162 pcs
ladata: LBA120PTR.pdf
RFQ
LBA110S
LBA110S
Kuvaus: RELAY SPST-NO/NC 120MA 0-350V
Varastossa: 19313 pcs
ladata: LBA110S.pdf
RFQ
LBA126
LBA126