TS120STR
IXYS Integrated Circuits DivisionIXYS Integrated Circuits Division
IXYS Integrated Circuits Division
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: TS120STR
Valmistaja / merkki: IXYS Integrated Circuits Division
Tuotteen Kuvaus IC RELAY OPTO 120MA 8SMD
lomakkeissa: TS120STR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
TS120STR: n tekniset tiedot
Osa numero TS120STR Valmistaja IXYS Integrated Circuits Division
Kuvaus IC RELAY OPTO 120MA 8SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 58932 pcs Tietolomake TS120STR.pdf
Jännite - Supply - Toimittaja Device Package 8-SMD
Sarja - Virta (wattia) 800mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-SMD, Gull Wing
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Circuits 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant liitäntä -
sisältää Optocoupler toiminto Relay Switch
Yksityiskohtainen kuvaus Telecom IC Relay Switch 8-SMD Nykyinen - Supply -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
TS12110C0000G
TS12110C0000G
valmistajat: Anytek (Amphenol Anytek)
Kuvaus: TERM BLOCK PLUG 12POS 3.5MM
Varastossa: 64717 pcs
ladata: TS12110C0000G.pdf
RFQ
TS120F33IET
TS120F33IET
valmistajat: CTS Electronic Components
Kuvaus: CRYSTAL 12.000000 MHZ
Varastossa: 351399 pcs
ladata: TS120F33IET.pdf
RFQ
TS120P
TS120P
valmistajat: IXYS Integrated Circuits Division
Kuvaus: IC RELAY OPTO 120MA 8 FLTPK
ladata: TS120P.pdf
TS12110D0000G
TS12110D0000G
ladata: TS12110D0000G.pdf
TS121150
TS121150
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: VERSA-TIMER (DELAY ON MAKE)
ladata: TS121150.pdf
TS120S
TS120S
Kuvaus: IC RELAY OPTO 120MA 8SMD