IXFH6N100F
IXYS RFIXYS RF
IXFH6N100F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IXFH6N100F
Valmistaja / merkki: IXYS RF
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 1000V 6A TO247
lomakkeissa: IXFH6N100F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Viesti
IXFH6N100F: n tekniset tiedot
Osa numero IXFH6N100F Valmistaja IXYS RF
Kuvaus MOSFET N-CH 1000V 6A TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8027 pcs Tietolomake IXFH6N100F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 2.5mA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-247 (IXFH)
Sarja HiPerRF™ RDS (Max) @ Id, Vgs 1.9 Ohm @ 3A, 10V
Tehonkulutus (Max) 180W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1770pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 54nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 1000V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 1000V 6A (Tc) 180W (Tc) Through Hole TO-247 (IXFH)
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 6A (Tc)