IXFK55N50F
IXYS RFIXYS RF
IXFK55N50F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IXFK55N50F
Valmistaja / merkki: IXYS RF
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 500V 55A TO264
lomakkeissa: IXFK55N50F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Viesti
IXFK55N50F: n tekniset tiedot
Osa numero IXFK55N50F Valmistaja IXYS RF
Kuvaus MOSFET N-CH 500V 55A TO264 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2945 pcs Tietolomake IXFK55N50F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package TO-264 (IXFK)
Sarja HiPerRF™ RDS (Max) @ Id, Vgs 85 mOhm @ 27.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 560W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-264-3, TO-264AA Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 6700pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 195nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 500V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 500V 55A (Tc) 560W (Tc) Through Hole TO-264 (IXFK)
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 55A (Tc)