IXFX24N100F
IXYS RFIXYS RF
IXFX24N100F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IXFX24N100F
Valmistaja / merkki: IXYS RF
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 1000V 24A PLUS247-3
lomakkeissa: IXFX24N100F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
  • Viesti
IXFX24N100F: n tekniset tiedot
Osa numero IXFX24N100F Valmistaja IXYS RF
Kuvaus MOSFET N-CH 1000V 24A PLUS247-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2737 pcs Tietolomake IXFX24N100F.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 8mA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package PLUS247™-3
Sarja HiPerRF™ RDS (Max) @ Id, Vgs 390 mOhm @ 12A, 10V
Tehonkulutus (Max) 560W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 6600pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 195nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 1000V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 1000V 24A (Tc) 560W (Tc) Through Hole PLUS247™-3
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 24A (Tc)