SS150TC60110
IXYS RFIXYS RF
SS150TC60110 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SS150TC60110
Valmistaja / merkki: IXYS RF
Tuotteen Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 600V DE150
lomakkeissa: SS150TC60110.pdf
10 pcs
40 pcs
  • Viesti
SS150TC60110: n tekniset tiedot
Osa numero SS150TC60110 Valmistaja IXYS RF
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 600V DE150 Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 1865 pcs Tietolomake SS150TC60110.pdf
Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.8V @ 5A Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V
Toimittaja Device Package DE150 Nopeus No Recovery Time > 500mA (Io)
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 0ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-SMD, Flat Lead Exposed Pad
Käyttölämpötila - liitäntä -55°C ~ 175°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) diodi Tyyppi Silicon Carbide Schottky
diodikonfiguraatiolla 3 Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 3 Common Cathode Silicon Carbide Schottky 600V 10A Surface Mount 6-SMD, Flat Lead Exposed Pad
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 50µA @ 600V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 10A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SS15FA
SS15FA
valmistajat: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 50V 1A SOD123FA
Varastossa: 248225 pcs
ladata: SS15FA.pdf
RFQ
SS15E-TP
SS15E-TP
valmistajat: Micro Commercial Components (MCC)
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 50V 1A SMAE