IN-P32ATR
InoluxInolux
Inolux
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IN-P32ATR
Valmistaja / merkki: Inolux
Tuotteen Kuvaus LED RED CLEAR 2PLCC SMD
lomakkeissa: IN-P32ATR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
IN-P32ATR: n tekniset tiedot
Osa numero IN-P32ATR Valmistaja Inolux
Kuvaus LED RED CLEAR 2PLCC SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1117580 pcs Tietolomake IN-P32ATR.pdf
Aallonpituus - Peak 628nm Aallonpituus - Dominant 622nm
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2V Katselukulma 120°
Toimittaja Device Package 2-PLCC Koko / Dimension 3.20mm L x 2.80mm W
Sarja IN-P32AT Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-PLCC Muut nimet 1830-1111-2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 5 (48 Hours)
Millicandela Rating 285mcd Objektiivin läpinäkyvyys Clear
Lens Style / Koko Round with Flat Top, 2.40mm linssin väri Clear
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus (Max) 1.90mm
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Red 622nm LED Indication - Discrete 2V 2-PLCC
Nykyinen - Testi 20mA kokoonpano Standard