CMS82C55AZ
IntersilIntersil
Intersil
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CMS82C55AZ
Valmistaja / merkki: Intersil
Tuotteen Kuvaus IC I/O EXPANDER 24B 44PLCC
lomakkeissa: CMS82C55AZ.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1040 pcs
  • Viesti
CMS82C55AZ: n tekniset tiedot
Osa numero CMS82C55AZ Valmistaja Intersil
Kuvaus IC I/O EXPANDER 24B 44PLCC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 20484 pcs Tietolomake CMS82C55AZ.pdf
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 44-PLCC (16.58x16.58)
Sarja - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 44-LCC (J-Lead) lähtö Tyyppi Open Drain
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C I / O-numero 24
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant keskeytys Output No
liitäntä Parallel ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus I/O Expander 24 Parallel 44-PLCC (16.58x16.58) Nykyinen - Lähdön lähde / Sink 2.5mA