CP82C55A
IntersilIntersil
CP82C55A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CP82C55A
Valmistaja / merkki: Intersil
Tuotteen Kuvaus IC I/O EXPANDER 24B 40DIP
lomakkeissa: CP82C55A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
CP82C55A: n tekniset tiedot
Osa numero CP82C55A Valmistaja Intersil
Kuvaus IC I/O EXPANDER 24B 40DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 10085 pcs Tietolomake CP82C55A.pdf
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 40-DIP
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm) lähtö Tyyppi Open Drain
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C I / O-numero 24
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant keskeytys Output No
liitäntä Parallel ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus I/O Expander 24 Parallel 40-DIP Nykyinen - Lähdön lähde / Sink 2.5mA