CS82C55AZ96
IntersilIntersil
Intersil
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CS82C55AZ96
Valmistaja / merkki: Intersil
Tuotteen Kuvaus IC I/O EXPANDER 24B 44PLCC
lomakkeissa: CS82C55AZ96.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
CS82C55AZ96: n tekniset tiedot
Osa numero CS82C55AZ96 Valmistaja Intersil
Kuvaus IC I/O EXPANDER 24B 44PLCC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12880 pcs Tietolomake CS82C55AZ96.pdf
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 44-PLCC (16.58x16.58)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 44-LCC (J-Lead) lähtö Tyyppi Open Drain
Muut nimet CS82C55AZ96TR Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
I / O-numero 24 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
keskeytys Output No liitäntä Parallel
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus I/O Expander 24 Parallel 44-PLCC (16.58x16.58)
Nykyinen - Lähdön lähde / Sink 2.5mA Perusosan osanumero 82C55A