EL7154CS-T7
IntersilIntersil
Intersil
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EL7154CS-T7
Valmistaja / merkki: Intersil
Tuotteen Kuvaus IC PIN DRIVER 10MHZ 3ST 8-SOIC
lomakkeissa: EL7154CS-T7.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
EL7154CS-T7: n tekniset tiedot
Osa numero EL7154CS-T7 Valmistaja Intersil
Kuvaus IC PIN DRIVER 10MHZ 3ST 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6171 pcs Tietolomake EL7154CS-T7.pdf
Jännite - Supply 4.5 V ~ 16 V Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Rise / Fall Time (tyyppinen) 4ns, 4ns
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) input Frequency 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Logiikkajännite - VIL, VIH 0.6V, 2.4V Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Syötetyyppi Non-Inverting Porttityyppi IGBT, N-Channel MOSFET
Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) 4A, 4A Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max) Synchronous
Perusosan osanumero EL7154
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
EL7154CS-T13
EL7154CS-T13
valmistajat: Intersil
Kuvaus: IC PIN DRIVER 10MHZ 3ST 8-SOIC