EL8201IS
IntersilIntersil
Intersil
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EL8201IS
Valmistaja / merkki: Intersil
Tuotteen Kuvaus IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 8SOIC
lomakkeissa: EL8201IS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
EL8201IS: n tekniset tiedot
Osa numero EL8201IS Valmistaja Intersil
Kuvaus IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 3786 pcs Tietolomake EL8201IS.pdf
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 3 V ~ 5 V, ±1.5 V ~ 2.5 V Jännite - Input Offset 800µV
Toimittaja Device Package 8-SOIC Muutosnopeus 200 V/µs
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) lähtö Tyyppi Rail-to-Rail
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Circuits 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Gain Kaistanleveys Tuote 100MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Voltage Feedback Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC Nykyinen - Supply 2mA
Nykyinen - Tuotos / kanava 65mA Nykyinen - Input Bias 1.6µA
Perusosan osanumero EL8201 vahvistin Tyyppi Voltage Feedback
3dB kaistanleveys 200MHz
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
EL8201ISZ-T13
EL8201ISZ-T13
valmistajat: Intersil
Kuvaus: IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 8SOIC
Varastossa: 43911 pcs
ladata: EL8201ISZ-T13.pdf
RFQ
EL8201IS-T13
EL8201IS-T13
valmistajat: Intersil
Varastossa: 4939 pcs
ladata: EL8201IS-T13.pdf
RFQ
EL8200IYZ-T13
EL8200IYZ-T13
Kuvaus: IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 10MSOP
ladata: EL8200IYZ-T13.pdf
EL8200IY-T7
EL8200IY-T7
ladata: EL8200IY-T7.pdf
EL8201ISZ
EL8201ISZ
ladata: EL8201ISZ.pdf
EL8200IYZ-T7
EL8200IYZ-T7
ladata: EL8200IYZ-T7.pdf
EL8200IY-T13
EL8200IY-T13
ladata: EL8200IY-T13.pdf
EL8201ISZ-T7
EL8201ISZ-T7
ladata: EL8201ISZ-T7.pdf
EL8200IY
EL8200IY
ladata: EL8200IY.pdf
EL8200IYZ
EL8200IYZ
ladata: EL8200IYZ.pdf
EL8201IS-T7
EL8201IS-T7
ladata: EL8201IS-T7.pdf
Kuvaus: IC OPAMP VFB 200MHZ RRO 10MSOP
ladata: EL8202IY.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna