HFA1100IP
IntersilIntersil
HFA1100IP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HFA1100IP
Valmistaja / merkki: Intersil
Tuotteen Kuvaus IC OPAMP CFA 850MHZ 8DIP
lomakkeissa: HFA1100IP.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
HFA1100IP: n tekniset tiedot
Osa numero HFA1100IP Valmistaja Intersil
Kuvaus IC OPAMP CFA 850MHZ 8DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4449 pcs Tietolomake HFA1100IP.pdf
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 4.5 V ~ 11 V, ±2.25 V ~ 5.5 V Jännite - Input Offset 2mV
Toimittaja Device Package 8-PDIP Muutosnopeus 2300 V/µs
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm) lähtö Tyyppi -
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Circuits 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Nykyinen - Supply 21mA Nykyinen - Tuotos / kanava 60mA
Nykyinen - Input Bias 25µA Perusosan osanumero HFA1100
vahvistin Tyyppi Current Feedback 3dB kaistanleveys 850MHz