HIP2100IR
IntersilIntersil
HIP2100IR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HIP2100IR
Valmistaja / merkki: Intersil
Tuotteen Kuvaus IC DRIVER HALF-BRIDGE 16-QFN
lomakkeissa: HIP2100IR.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
HIP2100IR: n tekniset tiedot
Osa numero HIP2100IR Valmistaja Intersil
Kuvaus IC DRIVER HALF-BRIDGE 16-QFN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5743 pcs Tietolomake HIP2100IR.pdf
Jännite - Supply 9 V ~ 14 V Toimittaja Device Package 16-QFN-EP (5x5)
Sarja - Rise / Fall Time (tyyppinen) 10ns, 10ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-VQFN Exposed Pad
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) input Frequency 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Logiikkajännite - VIL, VIH 4V, 7V Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Syötetyyppi Non-Inverting Korkean Side Voltage - Max (Bootstrap) 114V
Porttityyppi N-Channel MOSFET Driven Configuration Half-Bridge
Yksityiskohtainen kuvaus Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 16-QFN-EP (5x5) Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) 2A, 2A
Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max) Independent Perusosan osanumero HIP2100
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
HIP2100IBZ
HIP2100IBZ
valmistajat: Intersil
Kuvaus: IC DRIVER HALF BRIDGE 8SOIC
Varastossa: 23059 pcs
ladata: HIP2100IBZ.pdf
RFQ
HIP2100IR4Z
HIP2100IR4Z
valmistajat: Intersil
Kuvaus: IC DRIVER HALF BRIDGE 100V 12DFN
Varastossa: 4964 pcs
ladata: HIP2100IR4Z.pdf
RFQ
HIP2100IRT
HIP2100IRT
Kuvaus: IC DRVR HALF BRDG 100V/2A 16-QFN
ladata: HIP2100IRT.pdf
HIP2100IR4ZT
HIP2100IR4ZT
ladata: HIP2100IR4ZT.pdf
HIP2100IBT
HIP2100IBT
ladata: HIP2100IBT.pdf
HIP2100IRZ
HIP2100IRZ
ladata: HIP2100IRZ.pdf
HIP2100IR4
HIP2100IR4