HIP2101IR4
IntersilIntersil
HIP2101IR4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HIP2101IR4
Valmistaja / merkki: Intersil
Tuotteen Kuvaus IC DRVR HALF BRIDGE 100V 12-DFN
lomakkeissa: HIP2101IR4.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
HIP2101IR4: n tekniset tiedot
Osa numero HIP2101IR4 Valmistaja Intersil
Kuvaus IC DRVR HALF BRIDGE 100V 12-DFN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6500 pcs Tietolomake HIP2101IR4.pdf
Jännite - Supply 9 V ~ 14 V Toimittaja Device Package 12-DFN (4x4)
Sarja - Rise / Fall Time (tyyppinen) 10ns, 10ns
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 12-VFDFN Exposed Pad
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) input Frequency 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Logiikkajännite - VIL, VIH 0.8V, 2.2V Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Syötetyyppi Non-Inverting Korkean Side Voltage - Max (Bootstrap) 114V
Porttityyppi N-Channel MOSFET Driven Configuration Half-Bridge
Yksityiskohtainen kuvaus Half-Bridge Gate Driver IC Non-Inverting 12-DFN (4x4) Nykyinen - Peak Output (Source, Sink) 2A, 2A
Base-Emitter värikylläisyys Jännite (max) Independent Perusosan osanumero HIP2101
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
HIP2101IR4ZT
HIP2101IR4ZT
valmistajat: Intersil
Kuvaus: IC DRVR HALF BRIDGE 100V 12-DFN
Varastossa: 48263 pcs
ladata: HIP2101IR4ZT.pdf
RFQ
HIP2101IRZ
HIP2101IRZ
valmistajat: Intersil
Kuvaus: IC DRVR HALF BRIDGE 100V 16-QFN
Varastossa: 57850 pcs
ladata: HIP2101IRZ.pdf
RFQ
HIP2101IBZT
HIP2101IBZT
Kuvaus: IC DRIVER HALF BRDG 100V 8-SOIC
ladata: HIP2101IBZT.pdf
HIP2101IR4T
HIP2101IR4T