ID82C55A
IntersilIntersil
ID82C55A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ID82C55A
Valmistaja / merkki: Intersil
Tuotteen Kuvaus IC I/O EXPANDER 24B 40DIP
lomakkeissa: ID82C55A.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
18 pcs
108 pcs
  • Viesti
ID82C55A: n tekniset tiedot
Osa numero ID82C55A Valmistaja Intersil
Kuvaus IC I/O EXPANDER 24B 40DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2489 pcs Tietolomake ID82C55A.pdf
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 40-Cerdip
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 40-CDIP (0.600", 15.24mm) lähtö Tyyppi Open Drain
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C I / O-numero 24
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant keskeytys Output No
liitäntä Parallel ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus I/O Expander 24 Parallel 40-Cerdip Nykyinen - Lähdön lähde / Sink 2.5mA