ISL8200AMMREP-T
IntersilIntersil
Intersil
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ISL8200AMMREP-T
Valmistaja / merkki: Intersil
Tuotteen Kuvaus DC DC CONVERTER 0.6-6V
lomakkeissa: ISL8200AMMREP-T.pdf
  • Viesti
ISL8200AMMREP-T: n tekniset tiedot
Osa numero ISL8200AMMREP-T Valmistaja Intersil
Kuvaus DC DC CONVERTER 0.6-6V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2728 pcs Tietolomake ISL8200AMMREP-T.pdf
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 0.6 ~ 6 V Jännite - tulo (Min) 3V
Jännite - tulo (Max) 20V Tyyppi Non-Isolated PoL Module
Toimittaja Device Package 23-QFN (15x15) Koko / Dimension 0.59" L x 0.59" W x 0.09" H (15.0mm x 15.0mm x 2.2mm)
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 23-PowerQFN Module Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OTP, OVP, UVLO tehokkuus -
Yksityiskohtainen kuvaus Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 6 V 10A 3V - 20V Input Nykyinen - Output (Max) 10A