X9420WS16I-2.7
IntersilIntersil
X9420WS16I-2.7 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: X9420WS16I-2.7
Valmistaja / merkki: Intersil
Tuotteen Kuvaus IC DIGITAL POT 10K 64TP 16SOIC
lomakkeissa: X9420WS16I-2.7.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
X9420WS16I-2.7: n tekniset tiedot
Osa numero X9420WS16I-2.7 Valmistaja Intersil
Kuvaus IC DIGITAL POT 10K 64TP 16SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6801 pcs Tietolomake X9420WS16I-2.7.pdf
Jännite - Supply ±2.7 V ~ 5.5 V Toleranssi ±20%
Lämpötilan kerroin (Typ) ±300 ppm/°C kynttilä Linear
Toimittaja Device Package 16-SOIC Sarja XDCP™
Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 150 Resistance (ohmia) 10k
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Niiden määrä 64
Lukumäärä Circuits 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin tyyppi Non-Volatile Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
liitäntä SPI ominaisuudet Selectable Address
Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps SPI Interface 16-SOIC kokoonpano Potentiometer