X9C102PIZ
IntersilIntersil
X9C102PIZ Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: X9C102PIZ
Valmistaja / merkki: Intersil
Tuotteen Kuvaus IC XDCP 100-TAP 1K EE 8-DIP
lomakkeissa: X9C102PIZ.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
X9C102PIZ: n tekniset tiedot
Osa numero X9C102PIZ Valmistaja Intersil
Kuvaus IC XDCP 100-TAP 1K EE 8-DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14713 pcs Tietolomake X9C102PIZ.pdf
Jännite - Supply 5V Toleranssi ±20%
Lämpötilan kerroin (Typ) ±600 ppm/°C kynttilä Linear
Toimittaja Device Package 8-PDIP Sarja XDCP™
Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 40 Resistance (ohmia) 1k
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Niiden määrä 100
Lukumäärä Circuits 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin tyyppi Non-Volatile Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Up/Down (U/D, INC, CS) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 1k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-PDIP kokoonpano Potentiometer