X9C103ST2
IntersilIntersil
Intersil
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: X9C103ST2
Valmistaja / merkki: Intersil
Tuotteen Kuvaus IC XDCP 100-TAP 10K EE 8-SOIC
lomakkeissa: X9C103ST2.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
X9C103ST2: n tekniset tiedot
Osa numero X9C103ST2 Valmistaja Intersil
Kuvaus IC XDCP 100-TAP 10K EE 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4142 pcs Tietolomake X9C103ST2.pdf
Jännite - Supply 5V Toleranssi ±20%
Lämpötilan kerroin (Typ) ±300 ppm/°C kynttilä Linear
Toimittaja Device Package 8-SOIC Sarja XDCP™
Vastus - pyyhkijä (ohmia) (tyyppi) 40 Resistance (ohmia) 10k
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C Niiden määrä 100
Lukumäärä Circuits 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin tyyppi Non-Volatile Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
liitäntä Up/Down (U/D, INC, CS) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC kokoonpano Potentiometer