ZL2008ALAFT1
IntersilIntersil
Intersil
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ZL2008ALAFT1
Valmistaja / merkki: Intersil
Tuotteen Kuvaus IC REG CTRLR BUCK PMBUS 36QFN
lomakkeissa: ZL2008ALAFT1.pdf
  • Viesti
ZL2008ALAFT1: n tekniset tiedot
Osa numero ZL2008ALAFT1 Valmistaja Intersil
Kuvaus IC REG CTRLR BUCK PMBUS 36QFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5326 pcs Tietolomake ZL2008ALAFT1.pdf
Jännite - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V topologia Buck
Synchronous Tasasuuntaaja Yes Toimittaja Device Package 36-QFN (6x6)
Sarja - Sarjaliitännät I²C, PMBus, SMBus
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 36-VFQFN Exposed Pad
lähtö Tyyppi Transistor Driver Lähtövaiheet 1
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Lukumäärä Lähdöt 1 Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant toiminto Step-Down
Taajuus - Switching 200kHz ~ 1.4MHz Täyttökierros (maksimi) 95%