FR02C041JA1-R5000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FR02C041JA1-R5000
Valmistaja / merkki: JAE Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus CONN FPC 41POS 0.20MM R/A
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
FR02C041JA1-R5000: n tekniset tiedot
Osa numero FR02C041JA1-R5000 Valmistaja JAE Electronics, Inc.
Kuvaus CONN FPC 41POS 0.20MM R/A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 121189 pcs Tietolomake
Voltage Rating 50V päättyminen Solder
Sarja FR02 Piki 0.008" (0.20mm)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 41 Asennustyyppi Surface Mount, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) liitäntäsykleillä -
Materiaali Paloluokitus - lukitusta Flip Lock, Backlock
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Kotelon materiaali Plastic
Asuminen Color Black Korkeus Board 0.032" (0.81mm)
Flat Flex tyyppi FPC ominaisuudet Low Insertion Force (LIF)
SAK, FCB Paksuus 0.20mm Yksityiskohtainen kuvaus 41 Position FPC Connector Contacts, Top and Bottom 0.008" (0.20mm) Surface Mount, Right Angle
Nykyinen arvostelu 0.25A per Contact Yhteydenotto Material Phosphor Bronze