WP3-P080VA1-R6000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WP3-P080VA1-R6000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WP3-P080VA1-R6000
Valmistaja / merkki: JAE Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG 0.4MM 80POS DUAL SMD
lomakkeissa: 1.WP3-P080VA1-R6000.pdf2.WP3-P080VA1-R6000.pdf
  • Viesti
WP3-P080VA1-R6000: n tekniset tiedot
Osa numero WP3-P080VA1-R6000 Valmistaja JAE Electronics, Inc.
Kuvaus CONN PLUG 0.4MM 80POS DUAL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4966 pcs Tietolomake 1.WP3-P080VA1-R6000.pdf2.WP3-P080VA1-R6000.pdf
Sarja WP3 Piki 0.016" (0.40mm)