WP6-P024VA2-R6000
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: WP6-P024VA2-R6000
Valmistaja / merkki: JAE Electronics, Inc.
Tuotteen Kuvaus CONN RCP 0.4MM SHLD 24POS DL SMD
lomakkeissa: WP6-P024VA2-R6000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
WP6-P024VA2-R6000: n tekniset tiedot
Osa numero WP6-P024VA2-R6000 Valmistaja JAE Electronics
Kuvaus CONN RCP 0.4MM SHLD 24POS DL SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 163276 pcs Tietolomake WP6-P024VA2-R6000.pdf
Sarja WP6 RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Rivien 2 Joitakin paikkoja 24
Napaluku 0.016" (0.40mm) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero WP6-P024VA2-R6000
Pituus - Post (Kiima) 0.8mm Korkeus Board 0.028" (0.71mm)
ominaisuudet Solder Retention Laajennettu kuvaus 24 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Kuvaus CONN RCP 0.4MM SHLD 24POS DL SMD Yhteydenotto Finish Paksuus Gold