08SSR-32H
JSTJST
JST
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 08SSR-32H
Valmistaja / merkki: JST
Tuotteen Kuvaus CONN HOUSING SSR 8POS
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
08SSR-32H: n tekniset tiedot
Osa numero 08SSR-32H Valmistaja JST
Kuvaus CONN HOUSING SSR 8POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 220712 pcs Tietolomake
Wire Type Discrete lankatulkki 32 AWG
Sarja SSR Rivien välit -
Piki 0.039" (1.00mm) Pakkaus Bulk
Muut nimet Q6802011 1 Rivien 1
Joitakin paikkoja 8 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Friction Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 8 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 32 AWG Yhteydenotto Tyyppi Female Socket
Yhteydenotto Finish Paksuus - Yhteydenotto Finish Tin
Liitintyyppi Receptacle Väri Gray
kaapeli päättyminen IDC
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
08S36-06-1-04S
08S36-06-1-04S
valmistajat: Grayhill, Inc.
Kuvaus: SWITCH ROTARY 4POS 250MA 115V
Varastossa: 757 pcs
ladata: 08S36-06-1-04S.pdf
RFQ
08SR-3S
08SR-3S
valmistajat: JST
Kuvaus: CONN RCPT SR 8 POS 1.0MM TIN