36FLZ-SM1-R-TB
JSTJST
JST
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 36FLZ-SM1-R-TB
Valmistaja / merkki: JST
Tuotteen Kuvaus CONN FFC TOP 36POS 0.50MM R/A
lomakkeissa: 36FLZ-SM1-R-TB.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
36FLZ-SM1-R-TB: n tekniset tiedot
Osa numero 36FLZ-SM1-R-TB Valmistaja JST
Kuvaus CONN FFC TOP 36POS 0.50MM R/A Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 93927 pcs Tietolomake 36FLZ-SM1-R-TB.pdf
Voltage Rating 50V päättyminen Solder
Sarja FLZ Piki 0.020" (0.50mm)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 36 Asennustyyppi Surface Mount, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) liitäntäsykleillä -
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 lukitusta Slide Lock
Asuminen Color Gray Korkeus Board 0.079" (2.00mm)
Flat Flex tyyppi FFC, FPC ominaisuudet Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
SAK, FCB Paksuus 0.30mm Yksityiskohtainen kuvaus 36 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Nykyinen arvostelu 0.5A Yhteydenotto Material Phosphor Bronze
Yhteydenotto Finish Paksuus - Yhteydenotto Finish Tin-Lead
Liitin / yhteystyyppi Contacts, Top Kaapeli End Type Tapered
toimilaite Material Polyamide (PA46), Nylon 4/6 toimilaite Color Black
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
36FCD10
36FCD10
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: LINE FILTER 36A CHASSIS MOUNT
Varastossa: 257 pcs
ladata: 36FCD10.pdf
RFQ
36FMN-SMT-A-TF
36FMN-SMT-A-TF
valmistajat: JST
Kuvaus: CONN FFC TOP 36POS 1.00MM R/A
Varastossa: 3419 pcs
ladata: 36FMN-SMT-A-TF.pdf
RFQ
36FC10
36FC10
Kuvaus: LINE FILTER 250VAC 36A CHASS MNT