APALPA22K305
JSTJST
APALPA22K305 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APALPA22K305
Valmistaja / merkki: JST
Tuotteen Kuvaus SPAL-001T-P0.5-SPHD-001T-P0.5 12
lomakkeissa: APALPA22K305.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
APALPA22K305: n tekniset tiedot
Osa numero APALPA22K305 Valmistaja JST
Kuvaus SPAL-001T-P0.5-SPHD-001T-P0.5 12 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 200773 pcs Tietolomake APALPA22K305.pdf
lankatulkki 22 AWG Sarja PA
Muut nimet 455-3092 Rivien 1
Napaluku 1 Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Pituus 12.0" (304.8mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Socket Tin 12.0" (304.8mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -