APAPA22K152
JSTJST
APAPA22K152 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: APAPA22K152
Valmistaja / merkki: JST
Tuotteen Kuvaus JUMPER SPHD-001T-P0.5 X2 6"
lomakkeissa: APAPA22K152.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
APAPA22K152: n tekniset tiedot
Osa numero APAPA22K152 Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER SPHD-001T-P0.5 X2 6" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 207307 pcs Tietolomake APAPA22K152.pdf
lankatulkki 22 AWG Sarja PA
Muut nimet 455-3085 Rivien 1
Napaluku 1 Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Pituus 6.00" (152.40mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 6.00" (152.40mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -