ASADHSADH26K305
JSTJST
ASADHSADH26K305 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASADHSADH26K305
Valmistaja / merkki: JST
Tuotteen Kuvaus JUMPER SADH-002G-P0.2 X2 12"
lomakkeissa: ASADHSADH26K305.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ASADHSADH26K305: n tekniset tiedot
Osa numero ASADHSADH26K305 Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER SADH-002G-P0.2 X2 12" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 125644 pcs Tietolomake ASADHSADH26K305.pdf
lankatulkki 26 AWG Sarja ADH
Muut nimet 455-3261 Rivien 1
Napaluku 1 Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Pituus 12.0" (304.8mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 12.0" (304.8mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -