ASVMSVF14K152
JSTJST
ASVMSVF14K152 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASVMSVF14K152
Valmistaja / merkki: JST
Tuotteen Kuvaus SVM-61T-P2.0 TO SVF-61T-P2.0 6"
lomakkeissa: ASVMSVF14K152.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ASVMSVF14K152: n tekniset tiedot
Osa numero ASVMSVF14K152 Valmistaja JST
Kuvaus SVM-61T-P2.0 TO SVF-61T-P2.0 6" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 114603 pcs Tietolomake ASVMSVF14K152.pdf
lankatulkki 14 AWG Sarja VL
Muut nimet 455-3115 Rivien 1
Napaluku 1 Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Pituus 6.00" (152.40mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 14 AWG Jumper Lead Pin to Socket Tin 6.00" (152.40mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -