ASXAMSXAM22K51
JSTJST
ASXAMSXAM22K51 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ASXAMSXAM22K51
Valmistaja / merkki: JST
Tuotteen Kuvaus JUMPER SXAM-01T-P0.6 X2 2"
lomakkeissa: ASXAMSXAM22K51.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ASXAMSXAM22K51: n tekniset tiedot
Osa numero ASXAMSXAM22K51 Valmistaja JST
Kuvaus JUMPER SXAM-01T-P0.6 X2 2" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 229709 pcs Tietolomake ASXAMSXAM22K51.pdf
lankatulkki 22 AWG Sarja XA
Muut nimet 455-3096 Rivien 1
Napaluku 1 Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Pituus 2.00" (50.80mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 2.00" (50.80mm) Yhteydenotto Finish Paksuus -