0892LP07A136T
Johanson TechnologyJohanson Technology
0892LP07A136T Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0892LP07A136T
Valmistaja / merkki: Johanson Technology
Tuotteen Kuvaus FILTER LOWPASS GSM/CDMA 892MHZ
lomakkeissa: 0892LP07A136T.pdf
  • Viesti
0892LP07A136T: n tekniset tiedot
Osa numero 0892LP07A136T Valmistaja Johanson Technology
Kuvaus FILTER LOWPASS GSM/CDMA 892MHZ Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5844 pcs Tietolomake 0892LP07A136T.pdf
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sarja -
väre - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad Muut nimet 712-1119-1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant insertion Loss 0.7dB
Korkeus (Max) 0.017" (0.43mm) Taajuus 892MHz Center
Suodatintyyppi Low Pass kaistanleveys 136MHz
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
valmistajat: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kuvaus: 2.0MM HEADER 2POS W/B STR