ACR05B331KGS
KEMETKEMET
KEMET
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ACR05B331KGS
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus CAP CER 330PF 50V NP0 RADIAL
lomakkeissa: ACR05B331KGS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
30 pcs
  • Viesti
ACR05B331KGS: n tekniset tiedot
Osa numero ACR05B331KGS Valmistaja KEMET
Kuvaus CAP CER 330PF 50V NP0 RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3231 pcs Tietolomake ACR05B331KGS.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin C0G, NP0
Koko / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) Sarja ACR
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Lead Spacing 0.200" (5.08mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.200" (5.08mm)
ominaisuudet High Temperature Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 330pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapasitanssi 330pF