ALA7DF331CE500
KEMETKEMET
ALA7DF331CE500 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ALA7DF331CE500
Valmistaja / merkki: KEMET
Tuotteen Kuvaus ALU SNAP IN 330UF 500V
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
ALA7DF331CE500: n tekniset tiedot
Osa numero ALA7DF331CE500 Valmistaja KEMET
Kuvaus ALU SNAP IN 330UF 500V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19395 pcs Tietolomake
Jännite - Rated 500V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja ALA7D Ripple Current @ Low Frequency 2.42A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.46A @ 10kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Lifetime @ Temp. - Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 189.4 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 750.6 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 750.6 mOhm @ 100Hz kapasitanssi 330µF